

Dit schilderij heb ik gemaakt (en verkocht!) tijdens de Tuinronde Wieringen.
Olieverf op doek, 40 x 50 cm Uitzicht van de Pluktuin op Stroe


Twee schilderijen gemaakt tijdens het weekend van de Tuinronde Wieringen.
Olieverf op doek, 50 x 60 cm Pluktuin op Stroe, Wieringen


Een enorme opsteker voor mij als coach voor creatieven!
Vandaag kreeg ik zo'n vrolijk stemmend bericht van degene die ik als coach bijsta in het creatieve proces, via de app, naar aanleiding van een tentoonstelling: "Was een fantastisch leuke middag! En leuke aandacht voor mijn werk, 6 verkocht en 1 opdracht. Dank dank voor wat ik geleerd heb, je aandacht en support. Je ziet me natuurlijk nog wel". Marianne van der Haar, Purmerend Dit alles gelardeerd met feestelijke emoticons. Ik ben blij en trots!!!!!


Tuinen bezoeken op Wieringen (26 mei) www.tuinrondewieringen.nl
Tijdens de Tuinronde Wieringen schilder ik, met goed weer, in de Pluktuin op Stroe (of een tuin daar in de buurt). Het is echt een aanrader om op de fiets het voormalig eiland Wieringen te verkennen en de prachtige open tuinen te bezoeken!


Cursisten exposeren in Atelier Pruimboom
Welkom, welkom! Mijn cursisten exposeren in Atelier Pruimboom! De expositie is te bekijken in het weekend van 18 en 19 mei a.s. van 14.00 - 17.00 uur. De opening is op zaterdag 18 mei om 14.30 uur. De exposanten zijn Irene Goes, Wilma Groot, Jaap, Ida, Olga Koster, Mary Francis Doran en Hadassah. Atelier Pruimboom Bonairestraat 80 - A Amsterdam